.

Dance Academy Lielais kauss

cub 2
Deju mākslas centrs "Dance Academy"  organizē sporta deju sacensības “Dance Academy Cup”.

Lielā Deju Šova mērķis ir "Dance Academy" Lielais kauss labākajam deju pārim, kā arī tiesības uz uniklu dizaina juvelierizstrādājumu 1500 Ls vērtībā. Un, protams, sarkanais celiņš, fotogrāfēšanās, video, intervijas un ovācijas.

Taču tas nebūs uzreiz.

Sacensības norisināsies 4 posmos. Uzvarētāji tiks nosaukti pēdējā posma beigās 2013. gada 4. maijā.

Bet pirmais Lielā Deju Šova posms notiks 2012. gada 2. decembrī. 

Konkursā piedalīsies visu vecuma grupu dejotāji: jaunākajiem būs vien 4 gadi, vecāko dejotāju – senioru – vecums nav ierobežots. Sacensībās piedalīsies gan profesionāļi, gan amatieri.

Jums būs iespēja ieraudzīt sporta dejas visā to daudzveidībā. Tas ir gan klasiskais Vīnes valsis, lēnais angļu valsis, aizraujošais kubiešu ča-ča-ča, temparamentīgais amerikāņu džaivs, fokstrots un kvipsteps, karnevāla noskaņās brazīliešu samba, elegantā spāņu pasadoble. Kā īpašs numurs būs argentīniešu tango profesionāļu sniegumā.

cub
Vismazāko dalībnieku sacensības notiks rīta stundās, lai jaunajiem skatītājiem būtu iespējams noskatīties savu vienaudžu priekšnesumus. Vecāka gadu gājuma skatītāji varēs baudīt senioru meistarību vēlākās stundās.

Protams, jums būs iespēja noteikt savu favorītu pāri, par kuru varēsiet balsot noslēdzošajā. 4. posmā!

Latvijas skatītājiem tā ir unikāla iespēja ieraudzīt labāko dejotāju uzstāšanos pilnīgi jaunā ampluā. 

Neizpaliks arī pārsteigumi un konkursi skatītājiem.

Visi, kas nav vienaldzīgi pret deju, tiek aicināti uz Lielā Deju Šova Pirmo posmu, kas norisināsies 2012.gada 2. decembrī Rīgā, Spīķeru ielā 5. Sacensību laiks 10 - 19. Biļetes cena 2,5 Ls

Sacensības notiek ar Rīgas Domes, uzņēmumu BSResult, Latvijas Tīkli. EKOCENTRS, mācību centra Study For Life atbalstu. Informatīvais atbalsts: žurnāls „Pie ģimenes pavarda”.

Bookmark and Share
Top.LV