.

pedas 2Bagātīgi ierīvē pēdās medu, aptin tās ar naturālo audumu, vai uzvelk blīvas zeķes bez sintētikas uz 2-3 stundām, turpinot darīt savus darbus. Pēc tam nomazgā masku.

Lasīt tālāk ...

uzacisProtams, tie jau ir smalkumi, bet pareizs make-up ir tā vērts. Izrādās, ka liekot ēnas uz plakstiņiem nevajag pacelt uzacis, jo āda izstiepjas un klājums kļūst nelīdzens.

Lasīt tālāk ...

PUDERISKā likums, taukains spīdums parādās problemātiskajā T zonā, un mēs to parasti vienkārši piepūderējam. Pie tam pūderis uzsūc taukus, poras aizsērē un ... kļūst vēl redzamākas, bet pats make-up – smagāks, līdzīgs teātra grimam.

Lasīt tālāk ...

0 d5cef df6225df XXXLSenās Krievzemes skaistulēm bija maiga sejas āda un nevainojams dabīgais sārtums. Kādus gan viltīgus noslēpumus viņas zināja? Viltība nebija liela.

Lasīt tālāk ...

tonalnik13Nav pareizi uzklāt tonālo līdzekli uz sejas piliena veidā un pēc tam to izsmērēt pa visu seju. Tā jums nesanāks vienmērīga sejiņa, var būt tumšāki gaišāki plankumi.

Lasīt tālāk ...

meik upRuna nav par to, vai jūs lietojat vates pikuci vai vates disku, bet gan par to, kā pareizi ir uzklāt uz ādas līdzekli make-up noņemšanai. Nav pareizi acis mazgājat ar ūdeni, it īpaši, ja to darāt katru dienu. Nevajag arī uzlikt uz diska pieniņu (eļļu utt.) un pēc tam izsmērēt to pa ādu.

Lasīt tālāk ...

apavi aksesuariKā likums, apavi un soma pasaka par sievieti daudz vairāk, kā viņa pati to būtu gribējusi.

Lasīt tālāk ...

nakts kremsŠķiet, ja to sauc: nakts krēms, tad tas ir jāuzliek un jādodas gulēt. Jo vairāk uzklāsi, jo labāk. Tomēr – nē! No rīta pamodīsies ar aizpampušām acīm.

Lasīt tālāk ...

Top.LV