.

kafijaKafijas tirgus aizņem apmēram 20% no pasaules dzērienu tirgus. Pastāv divas galvenās kafijas šķirnes: Arabica un RobustaArabica šķirnes tiek izmantotas, lai pagatavotu tasīti kafijas, bet Robusta šķirnes vairāk ir “tehniska kafija” un galvenokārt tiek izmantotas enerģijas dzērienu ražošanā.

Lasīt tālāk ...

Ris 1Pirmajā Latvijas zelta tirgus analīzes daļā,  no vidējā statistiskā iedzīvotāja skatupunkta, tika izskatītas investīciju iespējas zelta stieņos un to potenciāls. Otrajā analīzes daļā jau tiek apskatītas investīciju iespējas citā investīciju zelta veidā, bet konkrētāk – zelta monētās.

Lasīt tālāk ...

420x262-56Referendums par Skotijas izstāšanos no Lielbritānijas sastāva var izprovocēt separātisma parādi Eiropā. Eiropā ir pietiekami daudz reģionu (pārsvarā bagātu), kas labprāt atdalītos no centrālās valdības, kas Eiropā var izprovocēt ekonomisko sabrukumu. Ja Skotija tomēr atdalīsies no Lielbritānijas, tiks radīts juridiski apstiprināts precedents jebkura reģiona atdalīšanai no tā centrālās valdības. 

Lasīt tālāk ...

320x270-42Pēc dažādu informāciju aģentūru sniegtajiem datiem, referendums par Skotijas izstāšanos no Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes sastāva ieplānots 2014. gada 18. septembrī. Pozitīva lēmuma gadījumā, Skotijas neatkarība tiks pasludināta 2016. gada 24. martā.

Lasīt tālāk ...

Ris 1 zelta cena 7cm

2011.-2012. gada zelta histērija, uz kuras fona Latvijā un īpaši Rīgā tika atvērti liels daudzums veikaliņu, kur tirgoja dažāda formāta zeltu, ir pagājusi un tagad ir īstais laiks, lai izanalizētu iespēju investēt šajā dārgmetālā, no valsts vidējā statistiskā iedzīvotāja skatupunkta, it sevišķi, ņemot vērā vēsturisko zelta cenu krišanos no 1400 EUR līdz 914 EUR par Trojas unci, kas sastādīja aptuveni 34% nepilnu divu gadu laikā

Lasīt tālāk ...

img 15430Starptautiskā tirdzniecība – tas ir tas gadījums, kad 1+1 rezultātā ir 3, nevis 2. Sankcijām, embargo, tirdzniecības kariem un tamlīdzīgām lietām vienmēr ir negatīva ietekme uz abiem tirdzniecības partneriem. 

Lasīt tālāk ...

Att 2 1 LVPirmā ieviesto Krievijas atbildes sankciju pret piecām valstīm – ES, ASV, Kanādu, Austrāliju un Norvēģiju – situācijas analīzes daļa parādīja, ka starptautiskajā tirdzniecībā ļoti cieši ekonomiskie sakari ir ES ar Krieviju un Krievijai ar ES.

Lasīt tālāk ...

Att 1 1 LVSākās. 2014. gada 6. augustā Krievijas Federācija ieviesa pilnīgu aizliegumu uz liellopa, cūkgaļas, dārzeņu, augļu, putnu gaļas, zivs, siera, piena, piena produktu un citu pārtikas preču importu no valstīm, kas ieviesušas sankcijas pret Krieviju, bet konkrētāk, no ES valstīm, ASV, Kanādas, Austrālijas un Norvēģijas. 

Lasīt tālāk ...

Top.LV