.

dogovoritsa obo vsem 1Kā labot situāciju, kas rada neapmierinātību
Lietainā 1977. gada oktobra svētdienas vakarā ierados Romā, kurp ar mašīnu nokļuvu tieši no saulainās Edinburgas (protams, izmantoju arī prāmi). Biju ārkārtīgi noguris. Tolaik sadarbojos ar vienu no ANO departamentiem, un tā darbinieki man bija rezervējuši numuru nelielā viesnīciņā.

Lasīt tālāk ...

shutterstock 69651601Pirmajās divās analīzes daļās par investīciju iespējām zeltā vidējam statistiskajam Latvijas  iedzīvotajam, tika atspoguļotas interesantas investīciju, zelta stieņos un zelta monētās, īpatnības. Trešajā un pēdējā šīs analīzes daļā tiks apskatīta vēl viena investēšanas zeltā iespēja, ar finanšu tirgu starpniecību.

Lasīt tālāk ...

WISE 32.-3. augustā viesnīcā „Islande”, kas atrodas Daugavas krastos pašā Rīgas centrā, norisinājās trešā Baltijas WISE konference uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem. Konferenci organizēja Baltijas WISE uzņēmēju klubs (Starptautiskās WISE asociācijas pārstāvniecība Baltijā) un Pirmā Baltijas Habarda vadības koledža. Divu dienu gaitā konferencē tika apskatītas dažādi personāla vadības un darba organizācijas aspekti, kas ļauj paaugstināt uzņēmuma efektivitāti.

Lasīt tālāk ...

koleso zizniJebkura cilvēka dzīve  sastāv no dažādiem aspektiem: finanses, veselība, mīlestība, atpūta utt. Ir ļoti svarīgi sabalansēt visus virzienus, citādi mūsu vietā to izdarīs dzīve. Ja pārāk daudz strādāsiet, saslimsiet un iegūsiet piespiedu atvaļinājumu, nerūpēsieties par veselību – agri vai vēlu nāksies griezties pie ārstiem pēc palīdzības.

Lasīt tālāk ...

0062014.gada 14.februārī uzņēmums TeleTrade Europe organizēja Latvijas uzņēmējiem NVS un Baltijas valstu WISE profesionālo konsultantu asociācijas prezidenta Andreja Kruglova semināru, kas bija veltīts personāla problēmām.

Lasīt tālāk ...

biznes plan dlya nachinaushego predprinimatelya-300x209Lielākā daļa jauno uzņēmēju pieļauj sešas tipiskas kļūdas, kuras traucē biznesa attīstību. Ja bizness „neiet no rokas”, iespējams, ka jūs pieļaujat kļūdas un neprotat tās atzīt.

Lasīt tālāk ...

darbs sistemaGandrīz katrā uzņēmumā, kurš vēl nav pārgājis no „manuālās vadības” uz sistēmisko, strādā „neaizvietojami darbinieki”. Kā likums, tie ir cilvēki, kuri ir bijuši kopā ar dibinātāju „no paša sākuma”, un kuriem viņš uzticas tikpat kā sev pašam. Tieši šie darbinieki kontrolē ražošanas un pārdošanas jomas, kurās nav caurspīdīga uzskaite. Tieši šīs uzticības personas dalās neuzskaitītajā peļņā ar īpašnieku.

Lasīt tālāk ...

biznesaanalizePieredzei ir milzīgs spēks.

Tas ir tāpat kā ar automašīnas vadīšanu. Vadītājs iesācējs ir redzams jau pa gabalu. Viņš sēž, sakumpušu muguru, abām rokām ieķēries stūrē, stiklainām acīm, kuras nekādi nevar atraut no „kapota”.

Taču vadītājs ar stāžu izskatās pavisam savādāk. Viņš sēž, nevērīgi atgāzies sēdeklī, ar diviem pirkstiem pieturēdams stūri. Viņš ne tikai paspēj kontrolēt situāciju, bet arī izbaudīt apkārt notiekošo, vienlaicīgi viegli, nesaspringstot apbrauc tos, ar sakumpušo muguru.

 

Lasīt tālāk ...

Top.LV