.

2. KĀ ORGANIZĒT PĀRDOŠANU?

Izveleties cenu
Lai darījums patiešām notiktu, jums ir jākļūst par stratēģi un jāpadomā, kā tieši jūs pārdosiet savu īpašumu.

Visbiežāk cilvēki domā, ka jebkurš mākleris ir bezgala laimīgs piedalīties šajā procesā. Tādēļ pārdevējs izdara „ģeniālu” gājienu. Viņš piedāvā piedalīties procesā visiem pēc kārtas.

Paskatīsimies, kas notiek, ja jūs meklējat specālistu kādā citā jomā.

Pieņemsim, jums vajadzīgs zobārsts. Ko jūs darīsiet? Pareizi, jūs meklēsiet labu zobārstu, jautājot saviem draugiem un paziņām. Diez vai jūs atvērsiet telefonu grāmatu un zvanīsiet visiem pēc kārtas, paziņojot par saviem zobiem un gaidot, ka pie jūsu durvīm izveidosies rinda no zobērstiem ar zobārsta krēsliem un koferīšiem.

To pašu jūs darīsiet, meklējot frizieri. Apavu meistaru vai jebkuru citu speciālistu.

Izņemot nekustamo īpašumu speciālistu.

Visu svēto vārdā! Vai tad jūsu īpašuma jums ir mazāk svarīgs par frizūru, apavu pāri vai par zobi?! Vai var salīdzināt riskus, kas rodas nekustamā īpašuma pārdošanās laikā ar kaut kādu mistisku „ekonomiju” uz laba speciālista rēķina?

Tomēr ar apbrīnojamu regularitāti birojā zvana tālrunis. Un viena un tā pati balss metodiski zvana no sākuma pa stacionāro tālruni, pēc tam uz visiem mobilajiem un stāsta katram, kas paceļ klausuli par savu daudzcietušo dzīvokli. Ko viņš dara? Viņš tērē savu laiku un naudu. Kādēļ? Tādēļ, ka neviens normāls speciālists netrauksies pie cilvēka, kurš nav gatavs normālām nopietnām attiecībām.

Lai veco laiku audzināšanas cilvēki man piedod par salīdzinājumu, bet ir sievietes, kuras grib iepazīties ar vīrieti nopietnām attiecībām, bet ir „sievietes no Čaka ielas”. Ir milzīga atšķirība. Pēdējās neizvēlas. Viņas piedāvājas visiem pēc kārtas. Tikai normāli vīrieši iebrien pie viņām izteikti reti. Tāpat kā normāli mākleri uz priekšlikumu „visiem-visiem-visiem”. Uz šādu priekšlikumu jums atsauksies „nekustamo īpašumu sutenieri”, bet nekādā gadījumā ne zinošs speciālists.

Tādēļ jau no paša sākuma izdomājiet. Kam jūs uzticēsiet savu īpašumu.

}� :u�) `)�pan style='font-size:10.0pt'>Да простят меня люди строгого воспитания за сравнение, но есть женщины, которые хотят познакомиться с мужчиной для серьезных отношений, а есть – «женщины с улицы Чака». И разница – огромна. Последние не выбирают. Они предлагаются всем подряд. Вот только нормальные мужчины забредают туда крайне редко. Как и нормальные маклеры на предложение «всем-всем-всем». На такое предложение к вам приедут «сутенеры от недвижимости», но никак не грамотный специалист.

 

Так что с самого начала подумайте о том, кому вы доверите продажу своей недвижимости. 

Bookmark and Share
Top.LV