.

Dž.Dž.Džilindžers iestudēs izrādi „Milēdija”

Dailes teatrisJaunā gada sākumā režisors Dž.Dž.Džilindžers iestudēs Ērika Emanuela Šmita lugu „Milēdija”, kas tapusi pēc Aleksandra Dimā romāna „Trīs musketieri” motīviem. Pirmizrāde paredzēta 7.martā. Uz pirmizrādi, kā arī uz izrādi 8.martā biļetes jau ir pārdošanā.

„Trīs musketieri” ir stāsts par jauniem cilvēkiem, kas patīk jauniem cilvēkiem. Patīk tāpēc, ka visu notikumu centrā ir sieviete – neizsakāmi pievilcīga, gudra, jutekliska, neparedzama. Viņas mīlestība sola debesu svētlaimi, taču tā var būt arī nāvējoša – un dažreiz vienlaicīgi. Tāda ir lēdija Vintere – Milēdija. Milēdija nes līdzi avantūras, mūžīgu nemieru, negulētas naktis, negaidītu nodevību, sirdsapziņas pārmetumus, nepiepildītas cerības, lauztus solījumus. Viņa valdzina un biedē, uzbrūk un aizsargājas. Viņa ir bende un upuris. Kas viņa ir? Protams, ka pati dzīve...

 

Lēdijas Vinteres lomā būs Rēzija Kalniņa vai Agnese Zeltiņa. Pārējās loma atveidos Ģirts Ķesteris (Kardināls Rišeljē), Juris Žagars (Bekingemas hercogs), Gints Grāvelis (D’Artanjans), Lauris Dzelzītis (Atoss), Aldis Siliņš (Portoss), Intars Rešetins (Aramiss), Dārta Daneviča (Konstance Bonasjē), Ieva Segliņa (Ketija), Gints Andžāns (Feltons), Valdis Liepiņš (Lords Vinters), Lilita Ozoliņa (Žanna de Breja), Lauris Subatnieks (Rošfors), Marīna Janaus (Klostera priekšniece), Dainis Grūbe (Patriks), Juris Kalniņš (Jēkabs Mazels) un Mārtiņš Počs (Kalps).

 

Radošajā komandā darbosies scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, komponists Kārlis Lācis, horeogrāfe Inga Krasovska un gaismu mākslinieks Igors Kapustins.

Bookmark and Share
Top.LV