.

Rīt notiks pirmizrāde „Prezentācija”

 B4W6618-fDeinats

Dailes teātra Radošo meklējumu cikla „Brīva skatuve” ietvaros top jauna izrāde - 6.novembrī Kamerzālē notiks Paula Timrota lugas „Prezentācija” iestudējuma pirmizrāde. Izrādes režisors ir Pauls Timrots.

Mēs visi esam spiesti pirkt un pārdot. Reizēm mums par to ir kauns – gan par to, ka pārdodam, gan par to, ka pērkam. Mēs esam iesaistīti šādās pirkšanas un pārdošanas situācijās. Vai esat kādreiz nonākuši pasākumā, kur sākumā parunājas, pēc tam dod ēst un tad mēģina jums kaut ko pārdot? Tā ir ļoti neērta situācija, jo abas puses zina, ka blefo. Katrs par to ir dzirdējis vai kaut reizi piedalījies. Šķiet, to sauc par tiešo tirdzniecību.

Starp pārdevēju un pircēju pastāv savdabīgs naids. Viens otru necieš, bet abi piedalās darījumā. Kā lai mēs pārdzīvojam šīs neglītās situācijas, kurās dzīve mūs piespiež nonākt? Mēs visi esam atkarīgi no tiem, kam sniedzam pakalpojumu vai pārdodam preci. Teātris nav izņēmums! Arī te visu laiku notiek strīds starp mākslu un izklaidi. Teātris grib ēst, bet nauda pieder skatītājam! Ko darīt?!

Lūk, par to arī ir šī izrāde ar visgodīgāko nosaukumu – PREZENTĀCIJA!

Jauniestudējumā spēlēs aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns. Telpas iekārtojumu veido Pauls Timrots, kostīmu māksliniece ir Iveta Šurma, režisora asistente – Sandija Kalniņa.

Bookmark and Share
Top.LV