.

Eiropas Savienības mājā notiks pasākums bērniem „Kas eiropietim svarīgs?”

ES maja darbnica 2 novSestdien, 2.novembrī, plkst.12.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas spēļu „Eiropas gadalaiki bērniem” notiks pasākums „Kas eiropietim svarīgs?”.

Ar ko bērniem saistās Vācija? Ar izcilo komponistu Vāgneru vai Bratwurst jeb desu maizītēm? Kāds izskatās tipisks itālis? Kas viņam ikdienā ir labajā un kas - kreisajā pusē? Vai tā ir pica un pasta? Vai arī gluži otrādi – Venēcijas maska?

Pasākumā būs ļauts iztēloties un iepazīt dažādas Eiropas valstis. Praktiskās darbnīcas laikā jautrā atmosfērā bērni veidos priekšmetus, kas atbilst priekšstatiem par kādu Eiropas valsti un tās kultūru. Būs iespēja pārtapt citas Eiropas valsts pilsonī un neklātienē viesoties sešās valstīs - Francijā, Vācijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē un Beļģijā. Bērni varēs nofotografēties pie interesantas foto sienas. Darbnīcu vadīs mākslinieces Iveta Heinacka, Laura Bistrakova un Laine Uzulēna.

Pasākuma mērķauditorija ir bērni no 4 gadu vecuma.

 

Plašāka informācija par visiem ES mājas Atvērto durvju dienas pasākumiem pieejama www.esmaja.lv. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus uz pasākumiem pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 67085445.

 

Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Bookmark and Share
Top.LV