.

“Planēta CIRKS”


tur klauni, akrobāti, gaisa vingrotāji, oriģinālu triku meistari un neatkārtojami talanti ir gan cilvēki, gan dzīvnieki. Pat putni! 

No 22.marta Rīgas Cirkā sākas jauna programma “Planēta CIRKS”.

Planēta, kurā dzīvo īsts cirks.

Maģija nekad vēl nav bijusi tik aizraujoša. Realitāte nekad vēl nav bijusi tik sagrozīta.  Norvēģijas- Spānijas cirka dīva- Eva Julia Christiie- Eiropā vienīgā iluzioniste- sieviete, kura uzstājas ar eksotiskiem un mājas dzīvniekiem. Viņas šovs ir enerģisks, straujš, pilns negaidītu pārsteigumu, kad no ilūzijas kastēm dejotāju vietā, pēkšņi, parādās īsts tīģeris, lauvas, čūskas vai pulks suņu un kaķu. Pasaules slavenā iluzionista Deivida Koperfilda producents Rick Marcelli Evu ir atzinis par vienu no pieciem labākajiem iluzionistiem pasaulē.

 Unikālā atrakcija “Feierija ar plēsīgiem un bīstamiem putniem” Ukrainas cirka mākslinieku- Elenas un Aleksandra Maičuku izpildījumā skatītājus pārsteigs ar plašu putnu sugu daudzveidību. Gan mājas putni: vistas, gaiļi un fazāni, gan naktsputni pūces un ūpji, gan garkājainie stārķiun zivju gārņi. Pat milzu plēsējs- melnais grifs.

Krievijas cirka kompānijas “Rosgoscirk” akrobātu kolektīvs “Arkada”, Maksima Dobrovitska vadībā, Rīgas Cirka publikai piedāvā savu jaunāko priekšnesumu cirka žanrā “Partera lidojums”. Neskatoties uz mākslinieku jaunību, kolektīvs jau paspējis gūt augstus sasniegumus vairākos starptautiskos festivālos, kā arī gūt uzvaru prestižajā cirka festivālā “City of Latina” (Itālijā).

Ugunīgais jātnieks Jurijs Volodčenko ir senas Krievijas cirka dinastijas pārstāvis. Augstāko zirgu skolu apguvis sava tēva vadībā. Izpildījuma maniere un triki, kurus mākslinieks demonstrē manēžā, atnesuši viņam slavu visā Eiropā.

Manēžā akrobāti- ekscentriķi “Jūrnieki”, Eduarda Karas vadībā! Tie ir dinamiski lēcieni, salto  un citi akrobātiski elementi ātrā tempā skaļu saucienu un publikas smieklu pavadījumā.

Spēles ar pātagām demonstrē Latvijas cirka mākslinieki Kristaps Pavlovs un Ina Sopova, kuri virtuozi pārvalda šo reto cirka mākslas žanru un ar vienu veiklu pātagas cirtienu spēj pat no pudeles kakla izsist korķi.

Īsti mākslas estēti spēs novērtēt Maskavas Lielā valsts cirka mākslinieces- gaisa vingrotājas kubā Zojas Barkovas- filozofiski poētisko sniegumu, kas veidots par pamatu ņemot pasaules slavenā rakstnieka Ričarda Baha darbu “Kaija vārdā Džonatans Livingstons”.

Publiku uzjautrinās “Mr.Pilosyan”, īstā vārdā Antons Pilosjans, kuru droši var saukt par cirka klaunādes klasiķi. Viņš pārvalda dažādus cirka mākslas žanrus un jau daudzus gadus priecē publiku ar savām reprīzēm.

Mēs ticam, ka skaistākā starp planētām, kas  griežas ap sauli, ir planēta CIRKS – pilna pārsteigumu, sirsnības un labestības.

Rīgas cirks- kopā ar laiku!

 

Bookmark and Share
Top.LV