Pirmdiena, 08 Aprīlis 2013 17:21

Ekocentrs SIA

Nekustamā īpašuma iznomāšana.

Pirkšanas - pārdošanas un īres līgumu sagatavošana.

Konsultācijas.

Darījuma gaitas kontrole.

Kompānija strādā kopš 1998. gada.

Mēs varām ar pārliecību to apgalvot. Strādājot nekustamā īpašumā tirgū kopš 1998 gada, mēs palīdzējam simtiem ģimenēm atrisināt dažādas problēmas, kas saistītas ar nekustāmo īpašumu.

Tas varētu būt līdzvērtīga apmaiņa, kad ir svarīgi vienkārši mainīt dzīves vietu, tas varētu būt mazākās platības apmaiņa uz lielāko un pretēji. Dažreiz Jums, dārgie klienti, ir vajadzīgs apmainīt vienu dzīvokli uz diviem vai sākt dzīvot kopā. Jums var būt daudz velēšanas. Bet ja risinājums ir, - mēs to atradīsim. Par to, ka mēs labi strādājam liecina mūsu klientu atsauksmes, ar kurām Jūs varat iepazistināties šeit:

http://www.ekocentrs.lv/lv/atsauksmes

Izņemot dzīvokļus, mēs nodarbojamies ar māju, vasarnīcu, garāžu un zemes gabalu pārdošanu un pirkšanu. Kā arī ar dzīvojamo un komerciālo telpu nomu.

Te ir piedāvājumi, kuri uz doto brīdi ir kompānijas portfelī:

http://www.ekocentrs.lv/lv/nekustamais-ipasums

Mums arī ir komerciālo projektu nodaļa, kura nodarbojas ar Latvijā darbojošo biznesu tirdzniecību:

http://www.ekocentrs.lv/lv/biznesa-pardosana

Kompānijas «Study For Life» mācību centrs nodrošina profesionālo apmācību māklera profesijai, kā arī citas programmas biznesa vadītājiem un īpašniekiem Latvijā.

Mēs profesionāli, uzticami un atbildīgi attiecamies pret mūsu darbu. Mūsu kompānija ir izveidojusi savu profesijas standartu. Tas ir aprakstīts kompānijas direktores Jeļenas Kordževas grāmatā „Atskaites punkts”. Tā ir pirmā rokasgrāmata Latvijā par darījumiem ar nekustāmo īpašumu. Mēs to piedāvājam pilnīgi bezmaksas un novēlam, lai tā Jums palīdzētu pieņemt pareizo lēmumu, kad tas ir svarīgs.

http://www.ekocentrs.lv/lv/gramatas

Gaidām Jūs mūsu ofisā, kas atrodas pēc adreses: Tērbatas ielā 6/8 -2, Rīga.


fc1da7257992fc36032e11db3df7a664 L

 

Papildus informācija

  • Firmas nosaukums: Ekocentrs
  • Adrese: Tērbatas ielā 6/8 -2, Rīga
  • Tālr.: 67280080,67284540
  • Mob.tālr.: 22304939
Vairāk šajā kategorijā: « Ekocentrs SIA
Top.LV