.

Noslēpuma aizkulisēs. Skaistumkopšanas salona «Turija» jaunumi

IMG 6154Ws1.    Rudenīgs skūpsts.

Rudens, ziema – sarežģīts laiks lūpu ādai. Daudzi zina, ka tikko kā aiziet siltums, lūpas paliek sausas, sāk plaisāt un lobīties. Jūs piekritīsiet, ka tā nav tā labākā sievietes rota. Salonā „Turija” jums palīdzēs tikt vaļā no diskomforta ar speciāla aparāta „Beutuful lips” palīdzību.

Salons „Turija” ir parūpējies par jūsu un mūsu lūpām un piedāvā jaunu pakalpojumu „Rudenīgs skūpsts”. Īpašs, Vācijā ražots aparāts piepilda jūsu lūpu šūniņas ar gialunskābi, kā rezultātā notiek lūpu ādas reģenerācija, lūpu kontūra kļūst izteiktāka un izteiksmīgāka, bet lūpas – gludākas un tvirktākas. Process absolūti nav traumatisks, bet pats galvenais – tas ir efektīvs. Procedūras ilgums 5-8 minūtes, bet efekts saglabājas līdz 3 mēnešiem. Var teikt ardievas lūpu balzamiem un higieniskajai lūpu krāsai!

Skaistas un sulīgas lūpas, kas gan var būt labāks karstiem skūpstiem aukstajā rudenī?

 

IMG 6171Ws
2.   
«Brazīliešu dibentiņš»

Vai jūs kādreiz esat skatījušies raidījumu par brazīliešu karnevālu? Atcerieties, kādi dejotājām ir tvirti dibentiņi? Vai jums tādu vajag? Lai arī ne uz brazīliešu karnevālu, bet uz Ziemassvētku balli? Ja jā, tad jums vēl ir laiks veikt 5-6 procedūras, kuras palīdzēs jums šo ķermeņa daļu padarīt tikpat draisku brazīliešu kā dejotājām.

Procedūra ir ļoti vienkārša. Uz dibena augšējo daļu tiek uzlikti aplikatori, un aparāts veic vakuummasāžu. Līdzīga procedūra tiek veikta arī krūšu nostiprināšanai.

Tādēļ viss ir atkarīgs no jūsu vēlēšanās. Jūs atnesat savu ķermeni, bet kvelificēts meistars ar vakuummasāžas aparāta un speciālu aplikatoru palīdzību uztaisa jums burvīgu „Brazīliešu dibentiņu”.

 

3.    Firstlady (Pirmā lēdija) un jaunības āboli.

Ābols...

Āboli jau izsenis vēsturē ir spēlējuši īpašu lomu. Atcerieties, kā nesaskaņu ābols noveda seno Grieķiju līdz Trojas karam? Bet stāsts par Ņūtonu un ābolu, kurš uzkrita viņam uz galvas?

Ir arī no bērnības zināma pasaka par jauninošiem āboliem: vecais ķēniņš troņa tīkotājus aizsūtīja pāc jauninošajiem āboliem. Tikai tas, kurš pārvarēja visus šķēršļus un  sadabūja ābolus, bija balvas cienīgs.

IMG 6197WsNu, lūk, Latvijā jauninošie āboli ir pieejami.

Salons „Tūrija” ir paveicis gandrīz nepaveicamo un tagad ir gatavs katrai sievietei, kura vēlas atgriezt jaunību un kļūt par pirmo lēdiju, atdot dabīgo skaistumu.

Tam ir vajadzīgs vienīgi ābols!

Precīzāk, ābola cilmes šūnas, kuras padara jaunāku ne tikai ādu, bet arī sejas dziļākos audus. Eksistē aparatūra, kas ļauj ar ultraskaņas palīdzību piesātināt sejas ādu ar ābolu cilmes šūnu ekstraktu. Grumbas izlīdzinās, āda kļūst piesātināta ar aminoskābēm. Jauna un tvirta.

Ziemassvētkos jūs savaldzināsiet vīriešu sirdis un izsauksiet skaudību konkurentēm, spēlējot pelnīto pirmās lēdijas lomu.

 

Salons «Turija» Rīgā, Stirnu ielā 10

Mob. Tālr.:29549001

Bookmark and Share
Top.LV