.

Ak, šīs kājiņas! Cik skaistas!

sk366

Mēs ar jums jau esam pazīstami. Mēs – esam salons „Turija”

Tagad jūs jau zināt, kurp jādodas, ja gribat kopt matus vai izveidot stilīgu frizūru. Jums jau ir bijusi iespēja novērtēt mūsu vakuummasāžas un limfodrenāžas aparātus.

Bet kā tad ar jūsu kājiņām? Mēs, sievietes, jau esam novilkušas pirkstaiņus, bet jau pavisam drīz – kaut ātrāk pienāktu īsts pavasaris, bet pēc tā arī vasara – mēs varēsim beidzot novilkt pa ziemu tik apnikušās zeķubikses un parādīt kājiņas atklātās kurpītēs

Te pilnā mērā vietā ir jautājums par manikīru un pedikīru.

Tādēļ šodien parunāsim par skaisti koptām rokām un elegantām kājām. Tas tādēļ, ka mēs sekojam līdzi pēdējiem sasniegumiem skaistumkopšanas jomā, un mums ir ar ko pārsteigt savus klientus. Bez tradicionālā manikīra ar roku vai kāju mērcēšanu mēs piedāvājam speciālas SPA procedūras rokām un kājām.

Tas ir kaut kas īpašs.

spa-pedikurPirmkārt, jūs iesēdina ļoti mūsdienīgā speciāli pedikīram radītā ļoti ērtā krēslā ar nosaukumu „Cilvēciņš”. Otrkārt, jums nav nepieciešams iemērkt kājas bļodā ar ūdeni un ar bailēm skatīties, kā žilete tuvojas jūsu kājiņai. Mēs piedāvājam sauso aparātpedikīru.

Protams, izvēli izdara klients. Var izvēlēties ierasto veidu un mērcēt kājiņas. Mūsu meistari prot arī to. Jebkurā gadījumā būs rezultāts – kvalitatīvs pedikīrs.

Tomēr jūs noteikti zināt par tradicionālo metodi, bet par aparātpedikīru mēs jums pastāstīsim nedaudz vairāk.

Speciālists izmanto nelielu iekārtu, kuru uzmanīgām slīpēšanas kustībām apstrādā kutikulas, pakāpeniski novīlējot veco ādu, bet īpašs putekļusūcējs uzreiz savāc šīs šādas daļiņas. Mainot uzgaļus, meistare ar šo pašu aparātu apstrādā visu ādu. Izmantojot īpašu krēmu skurbi, meistare panāk to, lai jūsu kājiņa kļūtu līdzīga maza bērna pēdiņas stāvoklim – maigam un gludam.

Mūsdienu tehnoloģijas nodrošina augstu pedikīra kvalitāti, procedūras drošību un apbrīnojami patīkamas pašas procedūras sajūtas. Bet, ja visam teiktajam klāt pievieno vēl masāžu – pēc jūsu vēlēšanās - ar eļļu vai bez tās, jūs gaida labsajūta 1-1,5 stundas garumā.

Visi mūsu meistari ir pabeiguši speciālus medicīniskā pedikīra kursus, tādēļ pilnībā tiek atrisinātas tādas problēmas kā tulznas, uzaugumi, ieauguši nagi. Meistars tulznas apstrādā ar to pašu aparātu. Starp citu, aparāta priekšrocība ir tāda, ka tas atrisina arī iekaisuma problēmu. Ja uz kājas ir kāds iekaisums, ūdens procedūras nav ieteicamas, lai nesekmētu baktēriju izplatību. Tādēļ tādā gadījumā sausais pedikīrs ir visefektīgākais risinājums. 

Mums ir arī īpašs gēls dziļi ieaugušām tulznām. Tas mīkstina ādu tādā veidā, lai meistars varētu likvidēt tulznas, netraumējot blakus esošo ādu.

Mums ir arī speciāli krēmi, kas dziedē plaisas uz papēžiem. Tos var lietot arī profilaktiski. Tas ir svarīgi, jo pārejot uz vasaras apaviem, daudziem āda uz pēdām kļūst sausa. Šādu krēmu lietošana palīdz saglabāt pēdas ādu no izžūšanas.

Lai barotu sausu roku un kāju ādu tiek izmantotas arī vaska vanniņas. Vasks piesātina ādu ar vērtīgām vielām, un āda kļūst gluda, mīksta un patīkama.

Tagad parunāsim par rociņām.

Par aparāta manikīru viss jau ir skaidrs.

manikyurTaču mēs esam novatori ne tikai tradicionālā manikīra ziņā. Mēs izmantojam visjaunākās tehnoloģijas arī gēla nagiem. Parasti gēla nagi tiek novīlēti. Tikai ne pie mums. Mēs lietojam īpašu Briza firmas šķīdumu, kurš netraumē nagus. Jūs vienkārši iegremdējat šķīdumā pirkstu galiņus, un mēs iegūstam gatavus un skaistus nagus bez jebkādām traumām un pat bez putekļiem.

Ir vēl viens jaunums – strukturālais gēls, ar kura palīdzību var uzaudzēt garāku nagu.

Piemēram, gadās naga trauma. Meitenes ļoti pārdzīvo, nezina, ka to var viegli izlabot. Ar gēla palīdzību uzaudzē traumēto vietu. Šeit uzreiz ir divi labumi: pirmkārt, tas dod savam nagam iespēju netraumēti un bez sāpēm (bet tā gadās katrreiz, kad traumētais nags aiz kaut kā aizķeras) izaugt, otrkārt, nags augs vajadzīgajā virzienā, un mums nebūs ieaudzis nags, kā tas bieži gadās pēc lielas naga traumas. Nu, un treškārt, rokas uzreiz izskatās skaistas un koptas. Gadās arī tā, ka ir nepieciešamība uzaudzēt nagu, kurš bieži lūst. Procedūra ir ātra un nav dārga, bet ārējā izskata problēma tiek ātri atrisināta.

Nagu kopšanai un uzturēšanai mēs aicinām klientes reizi divās nedēļās.

Mēs izmantojam ne tikai visjaunākās tehnoloģijas, bet arī visplašāko kosmētisko un dekoratīvo līdzekļu paleti. Tā, mums ir visa (!), pilnīgi visa CND (Creative Nail Design) kompānijas krāsu līnija, bet tas ir liels retums. Mēs esam pirmie, pie kā nonāk visi jaunumi. Izpaudīšu kādu noslēpumu – kuru katru dienu gaidām revolucionāru jaunumu laku produktu jomā.

Mums ir arī vaksācija. Arī tā ir ļoti aktuāla procedūra, īpaši šajā gadalaikā. Ir pieprasīts arī tāds pakalpojums kā skropstu ieaudzēšana. Piedāvājam arī ķīmiskos skropstu ilgviļņus. Ilgviļņu procedūra ilgst 30 minūtes un dod ilglaicīgu efektu – skropstas paliek ieveidotas veselu mēnesi. Tas ir saistīts ar optisko efektu. Parasti skropstas, pat tad, ja tās ir garas, ir taisnas, bet, uzliektas uz augšu, tās izskatās ievērojami apjomīgākas. Tādas skropstas pat nav obligāti jākrāso. Šo pakalpojumu īpaši ir iecienījušas jaunas meitenes. Pirms Ziemassvētkiem mums bija „bums” uz šo pakalpojumu. Tagad pirms izlaidumiem atkal gaidām nākamo klientu pieplūdumu. Ieveidotas skropstas nav pat jākrāso, tās tāpat izskatās kuplākas.

Arī tas nav viss, ko protam. Nākamajā numurā pastāstīsim par tiem jautājumiem, kuri satrauc mūsu klientus.

Gaidām jūs salonā „Turija” Rīgā, Stirnu ielā 10.

Darba dienās no 9.00 līdz 21.00,

Sestdienās no 9.00 līdz 19.00,

Svētdienās no 9.00 līdz 18.00.

Bookmark and Share
Top.LV