.

Ieguldījums skaistumā

0002glSkolā laikam visi ir mācījušies Čehovu. Atceraties? „Cilvēkā visam ir jābūt skaistam: gan sejai, gan apģērbam, gan dvēselei, gan domām...”

Mēs, salons „Tūrija”, par seju un ķermeni varam pastāstīt daudz.

Kad seja un ķermenis ir sakopti, dvēselei ir labi, un domas ir pozitīvas.

Tieši par skaistumu un par sevis kopšanu arī parunāsim.

Pirmajā publikācijā pastāstīsim par pašu „virsotni”, par frizūru. Domāju, ka katrs par sevi zina, ka labs matu sakārtojums rada labu noskaņojumu. Starp citu, kā noslēpumu atklāšu, ka mums tikai šķiet, ka vīriešiem tas nav tik aktuāli. Patiesībā vīrieši vēl vairāk nekā sievietes ir norūpējušies par matu sakārtojumu, un tas arī ir saprotams, tā ir viņu vizītkarte, viņiem taču nav meikapa.

Kas, Jūsuprāt, ir pats galvenais frizūrā?

Nē, runa nav par parādes frizūru svinīgiem gadījumiem, lai gan mēs arī tādas protam veidot un darām to ar prieku. Runa ir par ikdienišķiem griezumiem. Zināt, kas sievietei vēl bez skaistuma ir svarīgākais?

Protams, ērtums. Ir vajadzīgs, lai griezums būtu veikts tik profesionāli, lai no rīta, skrienot uz darbu, sieviete varētu viegli un nepiespiesti pati ieveidot matus. Tad katru dienu galva izskatās kopta.

00011
Tas ir griezums. Un tā ir meistaru profesionalitāte.

Mūsu kolektīvā strādā ne vien meistari, bet meistari konsultanti. Tas ir daudz vairāk kā vienkārši meistari, tādēļ, ka viņi var saviem klientiem atrisināt daudzus jautājumus. Piemēram, palīdzēt izvēlēties griezumu, ņemot vērā klienta sejas līnijas un modernās tendences. Tā, lai tēls būtu skaists un mūsdienīgs. Vēl, ja nepieciešams, piemeklēt matu krāsas toni. Svarīgi, lai ne vien patiktu, bet arī piestāvētu. Piemēram, sieviete izvēlējās matu krāsu, pati nokrāsoja matus skaistā rudā tonī. Tomēr, nē, nepiestāv, padara vecāku. Mūsu konsultante uzreiz atrada risinājumu – tonim jābūt nedaudz siltākam un tumšākam. Neliela manipulācija, aizņem kādas 30 minūtes, bet cilvēks aiziet priecīgs. Viss ir burvīgi!

Ir vēl arī tas, par ko nemēdz runāt, bet no kā cieš ļoti daudzi cilvēki. Tās ir matu problēmas. Ir pat tāda problēma kā jūtīga galvas āda.

Mēs ne tikai pārdodam, bet arī izmantojam saviem klientiem medicīniskās sērijas ārstnieciskos šampūnus. Ir speciāli procedūru kompleksi galvas ādas kopšanai, tādas kā, piemēram, pīlings. Uz matiem uzliek speciālas kapsulas saturu, tam seko galvas masāža, lai ārstnieciskās vielas pēc iespējas labāk darbotos. Ja ir problēma, mēs palīdzam to atrisināt. Salonā ļoti izmanto kosmetoloģijas jaunumus, kuri,  profesionāli pielieti kompleksā, ir ļoti veselīgi klientiem.

Nemaz nerunājot par to, ka galvas masāža ir vienkārši patīkama. Mūsu devīze: „Visu tiem, kuri sevi mīl.” Sevi vajag lutināt. J

00021Mūsu salons atrodas tieši blakus sporta kompleksam „Sportima”, tādēļ pie mums visvienkāršāk ir nokļūt sporta cienītājiem. Ja esi atvēris durvis, vari jautājumu risināt kompleksi: gan ar sportu nodarboties, gan par skaistumu parūpēties.

Lūk, mūsu klientu atsauksmes:

Labs meistars – tā ir ne tikai augstas klases sagatavotība, pieredze un prasme strādāt ar klientu. Profesionālis ne tikai prot veidot brīnišķīgu matu sakārtojumu un kvalitatīvu manikīru, viņš dāvina burvīgu noskaņojumu un laimes sajūtu. Tieši tā strādā meistares Marina un Inna. Paldies, meitenes!

Ļusja Vēvere

Paldies par apkalpošanu!

Profesionāla meistare, patīkama atmosfēra, uzmanīga attieksme. Saņēmu daudz pozitīvu izjūtu.

Ļubova

Paldies meistarēm par brīnišķīgo noskaņojumu šajā ziemas dienā. Stilīga frizūra un ļoti labs manikīrs radīja romantisku noskaņojumu!!! Drīz pavasaris!!! U-r-ā!!!

Olga

Nākamajos numuros pastāstīsim par vakuuma masāžu un kosmetoloģiju, bet pēc tam – par nagu kopšanu.

DSC 55941
Ja Jūs gribat izmēģināt mūsu brīnumu, laipni lūdzam salonā „Tūrija” Rīgā, Stirnu ielā 10

Darba dienās no 9.00 līdz 21.00

Sestdienās 9.00-19.00

Svētdienās 9.00-18.00

Bookmark and Share
Top.LV