.

PUPA brīnišķīgais ķermenis

PUPA Kjermenis1Ko Tu zini par PUPA? Tā, protams, ir kvalitatīva dekoratīvā kosmētika, kuru piedāvā "DISCO cosmetics" veikali, kas jau stabili asociējas ar sarkano krāsu. Tieši tā savulaik dāvāja skaistumkopšanas kompānijai tik ilgi gaidīto veiksmi. Bet nu laiks stāstam par jauno inovatīvo kosmētiku,  kuras radītais efekts spēj pārsteigt pat plastikas ķirurgus.

Līnijas devīze: „Skaists ķermenis – tagad tavs!”
Ne tikai ar diētu
Ar gadiem tev aizvien biežāk jāaizdomājas par savu figūru un varonīgi jācīnās ar tās defektiem, vai to, kas tev šķiet nepilnība. Tavā arsenālā ir visdažādākās diētas un fitnesa klubi. Tomēr vienkārši tievēt vai uzfrišināt augumiņu būs par maz, un šeit tradicionālās skaistumkopšanas metodes nelīdzēs. Cīņā par skaistumu obligāti būtu jāiesaistās ķermeņa kosmētikai. Savām pielūdzējām PUPA piedāvā speciālu intensīvo līdzekļu līniju. Neatkarīgi no vecuma katra no jums atradīs te kaut ko tieši sev.

 

 

Piedāvājumā 7 līdzekļi ķermeņa formu uzlabošanai

PUPA Augshstilbu krems
Augšstilbu un ceļu veidojošs līdzeklis, 150 ml

Cīnās ar ādas nokarenību, augšstilbu kontūras kļūs kompaktākas, tvirtākas un pārveidotas. Ceļi kļūs pārveidoti un tonizēti.
Āda kļūs kompaktāka, gludāka un jaunāka acumirklī.
Ideāls nokarenai ādai vai kājām ar zemu tonusu.

 

PUPA Vedera krems
Intensīvs vēderu veidojošs līdzeklis, 250 ml

Visām sievietēm, kas vēlas efektīvi cīnīties ar ādas tvirtuma zudumu, īpaši pēc grūtniecības, svara zuduma vai novecošanās procesā. Īpaši piemērots tiem, kam ir tauku uzkrājumi uz jostas vietas.
Regulāri lietojot vēders atgūs savu ideālo formu, lokalizētie tauku uzkrājumi samazināsies.

 

 

PUPA Iekshroku krems
Iekšroku zonas veidojošs krēms, 150 ml

Tvirtumu zaudējušai roku ādai. To lietojot jau no pirmajām dienām, āda kļūs gludāka, daudz jaunāka un tvirtāka, mazināsies grumbiņas. Pastāvīgi lietojot šo līdzekli, āda atgūs blīvumu un elastīgumu. Striktāk iezīmēsies roku kontūras, pietuvojoties savam ideālajam stāvoklim.

 

 

PUPA Sezammvietas krems
Sēžamvietas veidojošs līdzeklis, 150 ml

Līdzeklis elastīgai un tvirtai sēžamvietai. Piešķirs ādai elastīgumu un tonizēs to, novēršot striju veidošanos. Pastāvīgi lietojot dibens iegūs aizvien vilinošākas formas.

 

PUPA Ellja
Īpaši tonizējoša eļļa, 200 ml
Palīdzēs saglabāt ādu tonizētu, tvirtu un pabarotu, cīnās ar ādas nokarenību. Samazina striju veidošanos. Baro un izlīdzina ādu, nodrošina tūlītēju „zīda efektu”.
Aktīvais skābeklis piešķirs ādas audiem enerģiju.
Var lietot arī grūtnieces.

PUPA Kjermenis
Pārveidojošs sāls skrubis 350 g / 700 g

Mirdzoša, zīdaini maiga āda acu mirklī! Modelējošs ķermeņa sāls skrubis ar aktīvo skābekli. Padarīs ādu starojošu un maigu kā zīdu. Pēc brūnaļģu ekstrakta un dabisko sāļu drenējošās iedarbības augums maina savas formas, un āda kļūst elastīgāka. Aktīvais skābeklis atbrīvos ādas enerģiju. Tā noteikti ir profesionāla skaistumkopšanas aprūpe mājas apstākļos.

 

PUPA Veidojosh Krems Kjermenim
Ķermeni nostiprinošs un veidojošs krēms, 300 ml
Nostiprinošs modelējošs krēms ar aktīvo skābekli. To lietojot, āda jau no pirmajām dienām tiks mitrināta un iegūs daudz tvirtāku un kompaktāku izskatu. Pastāvīgi izmantojot līdzekli, ādas tekstūra kļūs daudz blīvāka, pakāpeniski samazināsies pietūkums.

 

 

 

 

 

 

DISCO logo

 

 

Bookmark and Share
Top.LV