.

JAUNUMS…ANNY Nagu kopšanas līdzekļi – līdzi ņemšanai

AN NailCare Motiv smallJebkurā laikā un jebkurā vietā!

Aizņemtais mūsdienīgas sievietes dzīves stils atstāj pēdas uz viņas nagiem. Parasti ir ļoti maz laika ikdienas skaistumkopšanai – bet sievietēm patīk izskatīties sakoptām visu laiku. Veselīgi, stipri nagi ir skaistuma simbols un ir pamats ikvienam manikīram.

Kā leģendārā “Līdzi ņemamā kafija”, dinamiskas biznesa sievietes simbols – “Nagu kopšanas līdzekļi – līdzi ņemšanai”. ANNY līdzekļu klāsts simbolizē veiksmi un darba / dzīves balansu. 

Šodienas modernā sieviete ir prasīga un nekad nesēž uz vietas. Nagu kopšanas līdzekļiem ir jāiederas viņas aktīvajā dzīves stilā: efektīvi līdzekļi, ko var lietot pusdienas laika pauzē, darbā, iepērkoties vai ballītē.

Jebkurā laikā, jebkurā vietā.Profesionāla nagu kopšanas līnija no ANNY ir ideāli piemērota modernas sievietes prasībām:
-
Inovatīvi uzklāšanas veidi – viegli un efektīvi
- Augsti koncentrētas aktīvās sastāvdaļas un formulas ar ievērojamiem rezultātiem
- Ideāli kopti nagi

Jebkurā laikā, jebkurā vietā − stipri, veselīgi nagi!
Perfektas rokas ar manikīru ir jebkuras modernas, veiksmīgas sievietes vizītkarte. ANNY Nagu kopšanas līdzekļi piedāvā nagiem līdzekļus, ko var izmantot jebkurā brīvā laikā.

AN BiotinEnergyCream
Ar šo profesionālo nagu kopšanas klāstu , modernai sievietei ir sakopti gan roku, gan kāju nagi.  Veselīgas kutikulas pasargā naga augošo daļu, tādejādi ir perfekta manikīra galvenais kritērijs.  Viens no nagu kopšanas īpašajiem līdzekļiem ir Biotin enerģizējošs krēms, kas nodrošina sausām un bojātām kutikulām visu nepieciešamo. Bagātināts ar vērtīgo biotinu, mandeļu un avokado eļļām, šis krēms ir ideāls sausiem un plāniem nagiem.  Glicerīns aizsargā ādu no izžūšanas. Šis krēms uzlabo nagu izturību, kā arī uzlabo to struktūru.

AN CalciumNailAttack 943
Ātri žūstošais līdzeklis Kalcija uzbrukums stiprina mīkstus nagus un piešķir tiem aizsardzību un stabilitāti. Aktīvo sastāvdaļu kombinācija (kalcijs, piena proteīni un dabīgās eļļas) veicina veselīgu nagu augšanu, kas ir pats galvenais jebkuram manikīram.

 

 

AN VitaminBooster 948Mitrinošais, ātri žūstošais līdzeklis Vitamīnu kokteilis aizsargā nagus no šķelšanās. Šīs aizsargājošais līdzeklis satur vitamīnu E un B5, argana eļļa padara nagus gludus un pabarotus. Vitamīnu kokteilis veselīgiem, atjaunotiem, fleksibliem nagiem kas nelūst! Izmantojiet kā bāzes kārtu, tā
pasargās nagus no nokrāsošanās. Caurspīdīgs – piešķir nagiem pievilcīgu spīdumu.

 

 

ANNY Nakts kopjošs līdzeklis ar pantenolu bagātina nagus ar aktīvajām sastāvdaļām un mitrina tos. Intensīvais līdzeklis, ko var nomazgāt, padara nagus izturīgākus, nodrošina veselīgu nagu augšanu.

AN CuticleSoftener-ToGo
Želeja kutikulu noņemšanai
– ātri un efektīvi noņem kutikulas. Līdzekli ir viegli uzklāt ar pipeti, papildus kutikulas tiek mitrinātas pateicoties aktīvo vielu kompleksam (medus un propolisa ekstrakti, pantenols).

 

 

AN GinsengNailElixir 973
Žeņšeņa nagu eliksīrs
ir piemērots trausliem nagiem un sausām, sasprēgājušām kutikulām. Šis īpašais koncentrāts stiprina nagus, tie var ataugt īpaši spēcīgi. Žeņšeņa ekstrakts piešķir mitrumu, mandeļu eļļa rūpējas, jojoba eļļa regulē mitruma līmeni un ādas tauku balansu. Pipete atvieglo līdzekļa dozēšanu un uzklāšanu, produkts – kā visa produktu līnija –pieejams interesantā un modernā iepakojumā.

 

AN RegeneratingNailOil 976
ANNY Atjaunojoša nagu eļļa 
ir atjaunojošs koncentrāts, kas satur mandeļu eļļu un vitamīnus C un E, kas palīdz atjaunot bojātus nagus un kutikulas. Līdzeklis, kas pieejams ar pipeti apstādina nagu šķelšanos, lūšanu un aizsargā pret izžūšanu. Nagi kļūs gludi, kutikulas koptas.

 

 

 

 

DISCO logo

 

 

Bookmark and Share
Top.LV