.

DSCF76173333333600Portāla "Sarunas pie ģimenes pavarda" redakcija sveic pašā pirmajā dzimšanas dienā pašu jaunāko portāla darbinieku Viktoriju Jemeljanovu - bez kuras klātbūtnes nenotiek neviena sapulce. Sirrsnīgi APSVEICAM DZIMŠANAS DIENĀ!

ŠĪ JAUNĀ DĀMA TIKKO IR KĻUVUSI 1 GADU VECA!!!!

Mēs sirsnīgi sveicam viņās mammu - Zinaīdu Lovcovu, portāla reklamas menedžeri un tēti - Aleksandru Jemeljanovu, portāla līdzīpašnieku. 

 

Novēlam radošu izaugsmi: daudz jaunus zobus, daudz jaunus vārdus un daudz jaunas iemaņas un daudz, daudz mīlestības un laimes.

 

 

Portāla sarunas.lv kolektīvs.


inga

Žurnāla „Sarunas pie ģimenes pavarda” redakcija no visas sirds sveic mūsu neaizvietojamo tulku Ingu Cironoku ar vēl vienu ģimenes papildinājumu – Hannas, piektās mazmeitas, piedzimšanu!

Vēlam Ingai, lai visi viņas mazbērni veiksmīgi augtu un attīstītos, neatraujot no apmācību un tulkošanas mākslinieciskā darba.

Ar mīlestību

Redakcijas kolektīvs

buket-tjulpanov-13Atļaujiet apsveikt Jūs pavasara svētkos! Un, protams, svētkos, kas Latvijā it kā oficiāli netiek svinēti. Tas ir – Sieviešu diena, 8 marts!

Lasīt tālāk ...

SenioriANO Ģenerāla asambleja 1990.gada pasludināja 1. oktobri par Starptautisko veco ļaužu dienu.

Svētkus svin dažādi, piemēram Skandināvijā svētkos piedalās tele- un radio uzņēmumi, pie mums Latvijā tiek organizēti dažādi pasākumi, tomēr ne visi seniori zina, ka šodiena, 1. oktobris, ir viņu diena.

Lasīt tālāk ...

papa dayStipru veselību, jo Jūs esiet ģimenes pamats, un cilvēku prieku vēl Jums, mīļie Tēti, žurnāla „Sarunas pie ģimenes pavarda” redakcija.

Lasīt tālāk ...

ligo

Vēlam Jums, mūsu dārgie lasītāji, lai augsts un spilgts ugunskurs, lai puto alutiņš, lai siera ritulis ripo!

Lasīt tālāk ...

lieldienas-tallinaLieldienas jeb Pasha vai Pesaks cēlušās no vissenākajiem ebreju svētkiem, kuri ir saistīti ar vienu no svarīgākajiem notikumiem ebreju tautas dzīvē – Atbrīvošanos no ēģiptiešu jūga, kas notika pirms 3000 gadiem.

Lasīt tālāk ...

Top.LV