.

ansevihMēs bieži izrunājam vārdu DROŠĪBA, tomēr tikai nedaudzi pilnībā apzinās tā nozīmi. Šobrīd runājam par jūsu īpašuma, dzīvesvietas un, vissvarīgākais, jūsu un jūsu bērnu dzīvības saglabāšanu.

Lasīt tālāk ...

tersPriekšstatu par cilvēku veido ne tikai viņa vārdi un rīcība, bet arī viņam apkārt esošā vide. Piekritīsiet – ir grūti pārliecināt par savām profesionālajām spējām, ja sarunu biedra uzmanību novērš birojā valdošā nekārtība.

Lasīt tālāk ...

fotografijaFotostudija Style Foto Studio un fotogrāfs Aleksandrs Kendenkovs

Fotogrāfēšana ir tik strauji ienākusi mūsu dzīvē, ka ir kļuvusi par tās neatņemamu daļu. Katrā viedtālrunī ir foto-video kamera. Paņem tālruni, noregulē kameru un viss – ievieto fotogrāfiju sociālajos tīklos! Tomēr, lai cik dīvaini tas neliktos, fotogrāfa profesija joprojām ir ļoti pieprasīta. Kādi pakalpojumi ir nepieciešami cilvēkiem?

Lasīt tālāk ...

logiUzrakstīt šīs piezīmes nolēmu tajā dienā, kad garantijas regulēšanai izsauktais meistars neatrada it nekādus defektus vai citus izsaukuma iemeslus un namamātei – jaukai tantiņai – pajautāja, kāpēc viņš ir izsaukts. Atbilde viņu iedzina strupceļā: sirmgalve gribēja, lai meistars pārbauda, vai ir pareizi noregulēts rasas punkts, par kuru viņai iepriekšējā dienā pastāstīja kaimiņiene.

Lasīt tālāk ...

dimohodNerūsējošā tērauda dūmvadi šobrīd ir ļoti pieprasīti, jo ar to palīdzību ātri un par saprātīgām izmaksām var atjaunot jebkuru dūmvadu un arī samontēt jaunu dūmvadu līniju. Plašais pielietojums un montāžas iespējas ļauj metāla dūmvadus pielāgot jebkurai ēkai un savienot ar jebkuru apkures ierīci.

Lasīt tālāk ...

tikliBrīvdienas, svētki, atvaļinājumu sezona ir aktīvākais laiks noziedzniekiem, kuri vēlas sevi palutināt, piesavinoties svešu īpašumu, tehniku, dārglietas. Jā, jūs esat sapratuši pareizi – mēs runājam par dzīvokļu/biroju zagļiem.

Lasīt tālāk ...

elektrikaŽurnāls „Pie ģimenes pavarda" aicināja uz interviju Rīgas elektriķu avārijas dienesta pārstāvi Denisu Deņisovu, BNI Artmane biedru.

- Atvainojiet, ka neesmu noskuvies – nāku tieši no nakts dežūras. Naktī atkal divas mājas palika bez elektrības.
Tā sākās mūsu saruna.

Lasīt tālāk ...

d99Intervija ar Sergeju Domninu, būvmateriālu vairumtirdzniecības bāzes D99 īpašnieku.

Nevajag salt
Kamēr sinoptiķi vēl šaubās par prognozēm, Sergejs Domnins nešaubās:
- Mums ir sistēmiski risinājumi fasāžu siltināšanai pat ziemā. Visi ir dzirdējuši par Ceresit. Tas ir celtniecības maisījumu komplekss, ko ražo Henkel, ar kuru sadarbojamies jau 19 gadus.

Lasīt tālāk ...

Top.LV