.

Sestdien Alūksnes ezerā aicinām uz spiningošanas sacensībām!


Sestdien, 8. jūnijā Alūksnes ezerā notiks spiningošanas sacensības „Alūksnes 
līdaka 2013”, kurā aicināts piedalīties ikviens, kas kāro savā lomā iegūt lielāko ezera līdaku un līdz ar to – arī galveno balvu!

Sacensības, ko rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „ALJA”, sāksies Ziemera pagasta „Jaunsētās”, kur dalībai reģistrēties varēs jau no pulksten 7.00 līdz pat 9.00, bet sacensības sāksies pulksten 9.15.

Par lielāko līdaku sestdien Alūksnes ezerā varēs sacensties ikviens interesents individuālā konkurencē, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Vērā gan jāņem tas, ka spiningotājiem no 16 līdz 65 gadu vecumam, izņemot invalīdus, sacensībās piedaloties, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte, bet visiem sacensību dalībniekiem jābūt arī derīgai licencei makšķerēšanai Alūksnes ezerā. Jāpiebilst, ka licences un kartes varēs iegādāties reģistrācijas vietā. Sacensību dalībniekiem ir arī dalības maksa, bet jaunajiem spiningotājiem līdz 16 gadu vecumam tā nav jāmaksā.

Galveno balvu sacensībās saņems lielākās (smagākās) līdakas ieguvējs, bet, ja vairākiem dalībniekiem būs izdevies izvilkt vienāda smaguma līdakas, tad uzvarētājs būs tas, kura noķertā zivs būs agrāka. Jāpiebilst, ka balvas saņems trīs lielāko (smagāko) līdaku. 

Ar sacensību nolikumu aicinām iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Bookmark and Share
Top.LV