.

Muzeju naktī Leļļu teātrī pabijuši ap 2000 apmeklētāji

lellesmuzLeļļu teātrim par prieku 18.maija vakars izvērtās visai spraigs, jo Muzeju nakts ietvaros teātrī paviesojās ap 2000 visdažādākā vecuma cilvēki – gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, gan gados vecāki apmeklētāji.

Muzeju naktī teātrī bija iespēja iziet cauri mežam dažādos gadalaikos- satiekot adošo sniega cilvēku, raganu, Sniegbaltīti, lelles no dažādām izrādēm, plašo Silmaču saimi, kā arī vērot smilšu animācijas tapšanu, leļļu meistaru meistarstiķus un redzēt muzikālu fragmentu no jaunās izrādes „Ronja-laupītāja meita”. Apmeklētājiem bija iespēja ieskatīties Lielās zāles aizskatuvē, kā arī fotografēties īpašajā fotostūrītī, izmēģinot pašiem atdzīvināt lelles. Daudzus no mazajiem interesentiem redzētais tik ļoti aizrāva, ka aplis caur teātri tika iziets pat vairākas reizes.

Vakara noslēguma „nagla” noteikti bija vokāli instrumentālā ansambļa „7 DĒLI” koncerts uz teātra balkona, kura līdzjutēju pulks aktīvi iesaistījās dziesmu dziedāšanā.

Leļļu teātris Muzeju naktī piedalījās jau trešo reizi un, pateicoties apmeklētāju kuplajam skaitam un labajām atsauksmēm, plāno tradīciju turpināt arī turpmāk.

Bookmark and Share
Top.LV