.

Geišas atjauninošie vingrinājumi

geisaPēc mēneša jūs sevi nepazīsiet spogulī!

Gribat palikt jauna, slaida un vesela?

Daži vienkārši vingrinājumi no geišu arsenāla, kas ļaus jums ilgus gadus palikt lieliskā formā gan iekšēji, gan ārēji.

Vingrinājumu komplekss „Priecīgas dienas sākums”.

Pildiet vingrinājumus gultā uzreiz pēc pamošanās.

 1. Paberzējiet plaukstas vienu gar otru, līdz tās sasils. Pēc tam ar tām aizklājiet acis. Sajūtiet, kā roku siltums pāriet uz jūsu acīm.
 2. Savelciet plaukstas dūrēs un paberzējiet vienu gar otru līdz sasilšanai. Ar pirkstu kauliņiem 3 reizes novelciet gar uzacīm virzienā no deguna uz deniņiem.
 3. Pagrieziet galvu pa labi cik vien varat. 10 sekundes noturiet nefokusētu skatienu šajā virzienā. To pašu dariet pa kreisi.
 4. Novietojiet galvu uz pakauša un veiciet ar acīm trīs pilnus apļus. Pacentieties iedarbināt visus iekšējos acu muskuļus un muskuļus ap acīm.
 5. Ar pirkstu spilventiņiem pabungojiet pa apskšžokli, virzoties no auss uz zodu. Tad no vaigukauliem virzienā uz muti, tad apkārt mutei, no deguna augšdaļas apkārt acīm un pa pieri no centra uz deniņiem. 
 6. Aizveriet muti un ar mēli pavelciet gar apakšējo zobu ārējo pusi, pēc tam – pa iekšējo pusi. Pēc to pašu izdariet ar aukšzobiem. Vingrinājumu izpilda 5 reizes.
 7. 10 reizes paklaudziniet zobus tā, lai smaganas vibrētu.
 8. Ar īkšķi un rādītājpirkstu pamasējiet ausis no augšas uz apakšu 5 reizes.
 9. Roku pirkstus izpletiet un tad salieciet kopā kā dzīvnieka ķepu, tad ar šādām plaukstām pamasējiet galvu no pieres virzienā uz pakausi.
 10.  10-15 reizes uzspiediet uz pakausi ar saspringtām plaukstām.
 11. Viegli padauziet pa krūšukurvi ar dūres iekšējo daļu.
 12. Apsēdieties un 30 sekundes paberzējiet krustu un nieru rajonu.
 13. Uzlieciet rokas uz ceļiem. Ar apļveida kustībām 30 sekundes pamasējiet ceļgalus.
 14.  Ar abām rokām cītīgi pamasējiet katru pēdu.

Tagad ķermenis ir pamodies.

Var izpildīt vēl vienu geišas rīta programmas vingrinājumu.

 

„Zelta zivtiņa”.

Apgulieties uz muguras, izstiepiet rokas. Kājas taisnas, stingri piespiestas grīdai. Pirkstu gali vērsti pret sevi, papēži cieši piespiesti grīdai. Tiecieties ar kājām uz vienu pusi, bet ar rokām – uz pretējo, tai pat laikā centieties vibrēt ar visu ķermeni kā zivtiņa, kas izlēkusi uz sauszemes.

Šāda vinrinājuma pildīšana katru dienu regulē visu orgānu un sistēmu darbību, sakārto mugurkaulu, normalizē asinsriti.

 

Vingrinājums veselām vēnām un asinsvadiem.

Nogulieties uz muguras. Zem kakla palieciet saritinātu dvieli vai spilvenu tā, lai zem kakla būtu ērts pamats. Paceliet uz augšu taisnas rokas un kājas. Pēdas velciet uz sevi. Izlīdziniet elpošanu un sāciet viegli tricināt plaukstas un pēdas tā, lai vibrācija pa kājām un rokām nonāktu uz visu ķermeni.  Centieties nesaliekt kājas ceļos un pakāpeniski paplieliniet tempu. Šis vingrinājums dzenā asinis, nepieļauj to sastāvēšanos, kas savukārt labvēlīgi ietekmē vēnas un mazā iegurņa orgānus. Bez tam tas palīdzēs jums iegūt veselīgu un skaistu sejas krāsu.

 

 

Bookmark and Share
Top.LV