.

Vēzis? Ir alternatīvs risinājums.

cancerPēc ilgiem gadiem, kad cilvēkiem tika stāstīts, ka vienīgā cīņa pret vēzi ir ķīmijas terapija Džons Hopkinss beidzot ir sācis runāt par to, ka eksistē arī alternatīvs risinājums.

  1. Katra cilvēka ķermenī ir vēža šūnas. Līdz tam brīdim, kamēr vēža šūnu daudzums nesasniedz vairāku miljardu skaitu,  tās nav iespējams atklāt ar standarta testu palīdzību. Ja ārsti vēža slimniekiem saka, ka pēc ārstēšanās viņiem nav palicis vēža šūnu, nozīmē vien to, ka testi šādas šūnas neatpazīst kā vēža šūnas, jo to skaits ir visai niecīgs.
  2. Clvēka dzīves laikā vēža šūna parādās 6-10 reizes.
  3. Ja imūnsistema ir spēcīga, tādas šūnas sairst – tās nevar augt un veidot audzēju.
  4. Ja cilvēkam ir vēzis, tas nozīmē, ka organismam būtiski trūkst barības vielu. Tas var būt ģenētiski noteikts, to var ietekmēt apkārtējā vide, barība vai dzīves veids.
  5. Lai novērstu barības vielu trūkumu organismā, ir jāmaina dieta, iekļaujot tajā uztura bagātinātājus – tas nostiprinās imūnsistēmu.
  6. Ķīmijas terapija noindē ātri augošās vēža šūnas, bet līdz ar tām tā iznīcina arī kaula smadzeņu, kuņģa, zarnu trakta u.c. ātri augošās veselās šūnas, kā arī var kaitēt tādiem orgāniem kā aknas, nieres, sirds, plaušas utt..
  7. Stari, kuri nogalina vēža šūnas, tieši tāpat sadedzina un iznīcina veselās šūnas, audus un orgānus.
  8. Ārstēšana ar ķīmijas terapijas un starošanas palīdzību, kā likums, samazina audzēja izmēru, tomēr ilgstoša ķīmijas terapijas un apstarošanas pielietošana nesekmē turpmāko audzēja samazināšanos.
  9. Kad organismā uzkrājas pārlieku daudz toksīnu, kas radušies ķīmijas terapijas un apstarojuma dēļ, imūnsistēma vai nu ir apdraudēta, vai arī noārdās. Pats cilvēks kļūst pakļauts visdažādākajām infekcijām un sarežģījumiem.
  10. Ķīmijas terapija un apstarošana var izsaukt vēža šūnu mutāciju un tās var kļūt neuzņēmīgas pret to iznīcināšanu. Ķirurģiska iejaukšanās arī var izsaukt vēža šūnu izplatīšanos citās organisma vietās.
  11. Efektīva cīņas metode pret vēzi ir liegt šīm šūnām barības vielas, nabarojot tās ar vielām, kuras vajadzīgas, lai tās spētu vairoties.

Ar ko barojas vēža šūnas?

  1. cukurs. Ja mēs izslēdzam cukuru, mēs vēža šūnām atņemam vienu o vissvarīgākajiem barības vielu avotiem. Piezīme: cukura aizvietotāji, tādi kā  «NutraSweet», «Equal», «Spoonful» u.tml. satur aspartamu, bet tas arī kaitē. Daudz labāks cukura aizstājējs ir dabīgs tējas koka medus vai melase (melnais sīrups), tomēr ļoti nelielos daudzumos.  Ēdamajā sālī ir ķīmiski piemaisījumi, kas dod tam baltu krāsu. Labākā alternatīva sālim ir Brega aminoskābes vai jūras sāls.
  2. Piens liek organismam izstrādāt gļotas, īpaši kuņģa zarnu traktā. Vēzis barojas uz gļotu rēķina. Izslēdzot pienu un aizvietojot to ar nesaldu sojas pienu, mēs liekam vēža šūnām ciest badu.
  3. Vēža šūnas labi dzīvo skābā vidē. Gaļas diēta ir skāba. Vislabāk ir ēst zivis. Nedaudz vistas gaļas, bet ne liellopu vai cūku. Bez tam gaļa satur paša lopa  antibiotikas, augšanas hormonus un parazītus – visu kaitīgo, it īpaši vēža slimniekiem.
  4.  Diēta, kas uz 80% sastāv no svaigiem dārzeņiem un svaigām sulām, veseliem graudiem, sēklām, riekstiem un neliela augļu daudzuma, veicinās sārmainas vides rašanos organismā. Ap 20% var būt termiski apstrādāts ēdiens, tai skaitā pākšaugi. Svaigas dārzeņu sulas nodrošinās dabīgos fermentus, kuri ļoti viegli uzsūcas organismā šūnu līmenī burtiski 15 min. laikā. Tas ļauj pabarot veselās šūnas un pastiprināt to augšanu.

Lai piesātinātu ar dabīgiem fermentiem un radītu jaunas šūnas, pamēģiniet dzert svaigi spiestas dārzeņu sulas (pārsvarā dārzeņu ar pupiņu dīgstu pievienošanu) un ēst svaigus dārzeņus 2-3 reizes dienā. 40°С  temperatūrā fermenti noārdās.

  1. Izslēdziet kafiju, tēju un šokolādi, jo tur ir daudz kofeīna. Labāka ir zaļā tēja, jo tajā ir pretvēža vielas. Ūdens: labāk dzert attīrītu vai filtrētu ūdeni, lai izslēgtu toksīnus un smagos metālus, kurus satur ūdensvada ūdens. Destilēts ūdens ir skābs, centieties to nelietot.

12. Olbaltumvielas, kuras satur gaļa, organisms ļoti grūti uzņem, tam ir vajadzīgs liels daudzums fermentu. Nesagremotā gaļa paliek zarnu traktā, sadalās un tur veidojas toksiskas nogulsnes.

13. Vēža šūnu sieniņām ir ciešs olbaltumvielu apvalks. Ja gaļu pilnībā izslēdz no ēdienkartes, vai ieto to pavisam nedaudz, atbrīvojas liels daudzums fermentu, kuri var uzbrukt vēža šūnām.

14. Dažas piedevas veido imūnsistēmu IP6, „Flor Essens”, „Esiak”, antioksidanti, vitamīni, minerāļi, EFA u.c.) , kuri ļauj paša civēka organisma šūnām noārdīt vēža šūnas. Citas piedevas, piemēram E vitamīns, kā zināms, izsauc apoptozi (ieprogrammētu šūnu bojā eju). Tas ir organisma dabīgais veids, kā tikt vaļā no nevajadzīgajām vai bojātajām šūnām.

15. Vēzis - tā ir prāta, ķermeņa un gara slimība. Aktīvs un pozitīvi noskaņots gars palīdzēs tiem, kas cīnās pret vēzi, palikt dzīviem.

Dusmas, nespēja piedot un žults liek organismam sajust stresu un iegremdē to skābā vidē. Mācieties, lai jūsus gars prastu mīlēt un piedot. Iemācieties atslābināties un baudīt dzīvi.

16.  Vēža šūnas nespēj vairoties tādā vidē, kas piesātināta ar skābekli. Katru dienu vingrojiet un dziļi elpojiet, tas palīdzēs jūsu organismā lielāka skābekļa daudzuma piekļuvei šūnu līmenī. Skābekļa terapija ir vēl viens līdzeklis vēža šūnu  iznīcināšanā. 

Bookmark and Share
Top.LV