.

Kā sievietes izvēlas apģērbu


103059415„Tad viņu abu acis tapa atvērtas,

un viņi atzina, ka viņi bija kaili,

un viņi savija vīģes lapas

un taisīja sev gurnu apsējus.”

Mozus grāmata, 3. nodaļa

Nav noslēpums, ka par apģērba radīšanu mēs varam pateikties sievietei. Ja Ieva Paradīzes dārzā nebūtu ļāvusies ābola kārdinājumam, mēs līdz šim brīdim būtu staigājuši kaili un par to nemaz nebūtu kautrējušies. Un vienmēr būtu bijis arī siltāks. Bet tā – nav ne paradīzes, ne noturīga siltuma. Kas darīts – darīts. Toties ir sievietes. Tieši par to arī parunāsim.

Kā likums, sievietes iegādājas apģērbu veikalos, krāmu tirgos, saņem dāvanā, pasūta šūšanas darbnīca vai arī to dara pašas.

Aplūkosim pirkšanas procesu, ja sieviete to dara draudzenes pavadībā. Ja draudzene ir no labāk nodrošinātas ģimenes, tad viņa var izprovocēt uz tēriņiem, bez kuriem pilnībā varētu iztikt. Turklāt, pēc tam mantas karāsies skapī kā mēms pārmetums. Žēl izmest, un nav kur uzvilkt. Savukārt, ja draudzene ir pieradusi skaitīt katru santīmu makā, jums viņas padoms vēl jo vairāk nebūs vietā. Tas tādēļ, ka domās viņa jebkuru apģērbu pielaikos sev, viņa izbrāķēs jebkuru labu, bet pēc viņas domām pārāk dārgu variantu. Rezultātā viņa piemeklēs jums ekonomisku variantu pēc savas gaumes un pārvērtīs jūs tādā pašā pelēkā pelītē, kāda ir pati. Toties lēti, nesmērēsies un varēs ieekonomēt uz mazgāšanas rēķina.

26Ir vēl viens variants. Iet iepirkties kopā ar vīrieti. Viņš viegli piekritīs visām blūzītēm, jaciņām, kleitiņām un kurpītēm, kuras jūs būsiet izvēlējusies... Viņam ir viens mērķis: ātrāk pabeigt iepirkumu procesu un atgriezties pie saviem darbiem. Tādēļ viņš apstiprinoši mās ar galvu katrreiz, kad jūs iznāksiet no pielaikošanas kabīnes, bet visu pārējo laiku priecāsies par citu sieviešu kājiņām, ja pārdevējas būs viņu iesēdinājušas krēslā, vai arī aplūkos pārdevēju augumus un krūtis, ja veikalā nav paredzēta vieta sēdēšanai.

Ir vēl viens variants: pārdevējs-konsultants. Tikai ĪSTS konsultants, tāds, kurš orientējas stilos, fasonos, audumos. Tāds, kurš necentīsies jums iesmērēt preci, vēloties vien pārdot, bet pateiks, ka piedurknes ir nedaudz par īsu, bet kurpes, kuras spiež pielaikojot, vēl ilgu laiku bojās jums noskaņojumu, lai gan krāsa un cena tām ir brīnišķīga. Tādam pārdevējam var pilnībā uzticēties, jo tas ir jūsu, bet nevis kases aparāta pusē. Apģērbam ir jāsaskan ar tā īpašnieci gan pēc izmēra, gan pēc tā iekšējā ego. Tikai tad tas kalpos ilgi un uzticami priecēs savu saimnieci.

Starp citu, neļaujieties kārdinājumam un nepadodieties, kad pārdevēja jums teiks, ka, piemēram, mētelis nav nonēsājams, un viņa pati tādu valkā jau gadiem! Jūs taču gribat ģērbties oriģināli, bet nevis tā, kā veikala darbiniece. Turklāt, ir skaidri redzams, ka tas ir no novecojušas kolekcijas. Pielaikošanas laikā nenovērsieties un nepārslēdzieties uz apģērbu, kuru nebūtu gatava nopirkt. It īpaši, ja šim apģērba gabalam nevar neko piekombinēt no mājās esošās garderobes.

Atlaides! Orgasma veids, kuru kontrolē veikals. Par to veikals pieprasīs savu cenu bezjēdzīgu un nepamatotu tēriņu veidā. Sieviete šajā mirklī ir dumja un neaizsargāta. Kā gan lai citādi izskaidro to faktu, ka tieši atlaižu laikā tiek pirktas tādas lietas, no kurām vēlāk nekad, es pasvītroju - nekad, netiks nogrieztas cenu zīmes?!

default-300x199„Ir jāpārguļ!” Gudras sievietes izmanto tieši šo likumu, izvēloties apģērbu. Ja no rīta doma par iepatikušos blūzīti nepamostas kopā ar jums, tas nozīmē, ka šī blūzīte nav jūsu. Atlaižu laikā „pārgulēt” neizdodas. Te ir cits temps. To diktē vispārējā ažiotāža, ka visu labāko izķers bez jums, un pilnīgi svešas sievietes, kas nav tā vērtas, lai nēsātu vislabāko, visskaistāko, to nopirks, bet jums kā vienmēr paliks vien paliekas no kopējā „svētku galda”. Tādēļ vajag ķert, grābt, skriet. Vēlāk tiksim skaidrībā. Jūs taču varat uzsākt diētu. Tad jums šīs bikses būs kā uzlietas. Un ja aiziešu uz darbu šajos svārkos, visi aiz skaudības nomirs. Un kurpes! Lai šis nelietis ierauga un saprot, ka sievieti ar tādām kājiņām ir samainījis pret kaimiņieni.

Protams, viss nav tik slikti. Sievietes ir emocionālas būtnes, tādēļ dažkārt jauna apģērba gabala iegāde ir iespēja noņemt stresu un iegūt pozitīvas emocijas. Kurš gan cits palutinās sevi mīļoto, ja ne pati mīļotā?

 

Anatolijs Koļcovs, mūsdienu vīrietis

Bookmark and Share
Top.LV