.

Jauns veikals Rīgas centrā

034Jā, tieši tā.

Mūsu modes konsultante, veikalu tīkla „OLIVIA'S SECRET”, kas specializējas biznesa sieviešu apģērbos, īpašniece Marina Azikova atver vēl vienu veikalu.

Papildinot divus jau esošos veikalus tirdzniecības centrā „Titāniks”, šis veikals vērs vaļā durvis 2013. gada 2. aprīlī A. Čaka ielā 35, kas tradicionāli ir kļuvusi par tirdzniecības ielu.

- Vai jaunajā veikalā būs tas pats sortiments, kas iepriekšējos veikalos?

- Gan jā, gan nē. Šeit būs vairāk vietas, tādēļ arī sortiments būs plašāks. Mēs joprojām piedāvāsim klasiskus modeļus biznesa sievietēm. Tāpat piedāvāsim jauniešu apģērbus. Bet, pirmkārt, mēs paplašinām sortimentu, šeit būs vēl vienas jaunas fabrikas modeļi, ar kuru mēs tikko kā noslēdzām līgumu. Tie ir ekskluzīvāki un izsmalcinātāki modeļi, un, otrkārt, paplašinām izmēru klāstu. Tagad pie mums varēs atrast apģērbu gan miniatūras sievietes, gan arī pilnīgākas formas sievietes. Mums būs apģērbi no 34. līdz 54.izmēram

- Kas pamudināja Jūs atvērt vēl vienu veikalu?

- Pircēji. To kļuva vairāk un mums ar viņiem kļuva pārāk šauri. Pie tam gribējās piedāvāt arī smalkākus modeļus, bet tiem ir vajadzīga papildus vieta.

- Izsmalcinātāki nozīmē arī dārgāki? Iepriekš mēs runājām par to, ka Jūs neliekat pārāk lielu uzcenojumu, un jūsu apģērbi ir orientēti uz vidusslāni, tātad –uz biroju darbiniecēm. Kā būs ar jauno modeļu cenām?

- Ja runājam par cenu, tad pircēju aptaujas rāda, ka prioritāri pirmajā vietā ir kvalitāte. Kvalitāte interesē mūsu pircējas pirmkārt, cena ir tikai otrajā vietā. Tādēļ mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu modeļu kvalitātei. Izsmalcinātākie modeļi, protams, ir nedaudz dārgāki, bet mēs tik un tā turēsimies mūsu pircējiem ierastajā diapazonā. Neviens modelis neiziet ārpus simts latu cenas robežas.

- Kam domāti jaunie modeļi? Kādai auditorijai?

053- Ir jauniešu modeļi, piemēram, absolūti stilīgi ažūri lietusmēteļi, daudzkrāsaini, ar ziedu ornamentu.

- No kā tie ir šūti?

Fabrikas izmanto greznus itāļu audumus.

Vēl, protams, šajā sezonā ir aktuālas kleitas. Ir klasiski un ļoti interesanti jauni modeļi, gan svētku gadījumiem, gan ikdienai. No jaunajiem modeļiem  -  sportiska stila kleitas.

- Mūsu lasītājas interesējas par blūzēm. Kā ar blūzēm?

- Mums ir milzīgs daudzums blūžu. Ir klasiski biroja modeļi, gan blūzes, gan krekli, gan izejamās. Blūžu fasoni ļauj tās nēsāt gan ar svārkiem, gan arī ar biksēm. Visas blūzes ir tikai no dabīgiem audumiem – šifons, kokvilna, zīds. Ziemā šādās blūzēs nav auksti, bet vasarā – nav karsti. Ir visdažādākās krāsas: balta, krēmkrāsa, mentols, tirkīzzila... Var atrast piemērotu jebkurai gaumei

Jā, blūzes piestāv arī sarafāniem, kurus arī atradīsiet mūsu veikalā. Mums ir klasiski sarafāni no ļoti labas kvalitātes auduma, tie neburzās un nesaveļas.

Mums ir arī vasaras kleitas un kostīmi. Darbam birojā ir liela klasisko kleitu izvēle ar īsām un ¾ piedurknēm. Kleitas ir visdažādākajās krāsās: mentola, tirkizzila, karaliskā zilā krāsā, koraļļu krāsā no grezniem audumiem – viskoze ar nelielu poliestera un likras piedevu. Viskoza ļauj ādai elpot, bet likra vajadzīga, lai kleita labāk piegulētu augumam.

Mums ir arī lieliska tuniku izvēle.

Mums ir labi krītošas viskozes auduma un zīda auduma tunikas gan kuplām dāmām – tirkizzilā, mentola un zilā krāsā. Ir arī liela tuniku, kleitu un blūžu kolekcija miniatūra izmēra sievietēm.

- Tātad jums patiešām ir liels izmēru diapazons?045

- Jā, es jau teicu. Mēs mīlam visas sievietes, un esam gatavi piedāvāt savu modeli katrai figūrai. Sievietēm ir tiesības ģērbties eleganti un gaumīgi.

Tagad viņām ir šāda iespēja. No 2. Aprīļa mēs gaidām visas sievietes ne tikai veikalos "OLIVIA'S SECRET'', kuri atrodas tirdzniecības centrā “Titāniks”, bet arī jaunajā veikalā A. Čaka ielā 35.

- Ko Jūs novēlēsiet mūsu žurnāla lasītājām?

- Košu pavasari košās kleitās. Un, starp citu, 5% atlaižu sertifikātu sakarā ar veikala atvēršanu. Sertifikāta derīguma termiņš no 2013. gada 2. aprīļa līdz 7. maijam.

Tiksimies A. Čaka ielā 35!

Bookmark and Share
Top.LV