.

Bezmaksas koncerts ROCK CAFE 17. novembrī

foto dlja sarunas.lv-2Tuvojas pēdējais rudens festivāls!

Sekmīgi beigusies jauno talantu festivāls „Baltic Stars” akcija sociālajā tīklā FACEBOOK. Tuvojoties konkursam, festivāla „Baltic Stars” organizētāji sadarbībā ar diždraugu kompāniju „Bitcom group” veidoja akciju, ar mērķi

noskaidrot cilvēku interesi pret iespēju kļūt slavenam. Piedaloties šajā pasākumā, tā dalībniekiem bija iespēja iegūt balvā zibatmiņu.

Akcijas laikā vajadzēja atbildēt uz jautājumu: „Vai Tu vēlies kļūt slavens un kāpēc?” Kopumā uz šo jautājumu atbildēja nedaudz mazāk par 150 cilvēkiem, vairākums no kuriem norādīja, ka slava viņus nesaista dažādu apgrūtinājumu dēļ. Šāda reakcija norāda, ka mūsdienu masu informācijas līdzekļi ir krietni mainījuši cilvēku attieksmi pret sevis popularizēšanu un uzdrīkstēšanos pieteikt savu talantu pasaulei.

Festivālu „Baltic Stars” organizē biedrība „Damif” (The Open Dance and Music International Federations), lai dotu iespēju jaunajiem māksliniekiem uzstāties uz lielākas skatuves. Šī gada fināla koncerts jau tuvojas. Nedēļas nogalē klubā „Angostea” festivāla organizētāji tikās ar finālistiem, lai vienotos par koncerta koncepciju un sveiktu akcijas uzvarētāju Tatjanu Žulaenko.

17.11.13 jūs sagaida jaunas muzikālās apvienības ar labu ģitārmūziku, dziesmām un eksperimentiem dažādu muzikālo stilu apvienojumos kā beatbox un elektronika. Vairāk par festivāla finālistiem varat aplūkot mūsu portālā www.balticstars.eu.

Gaidām Jūs kopā ar draugiem bezmaksas koncertā ROCK CAFE (adrese: Latvijas 1.rokkafeinīca Reiterna nams Rīga, Mārstaļu iela 2/4)17.11.13 pulksten. 14.00

Atbalstiet jaunos mūziķus un dejotājus uz lielākas skatuves!

sarunas.lv-vizitka 

foto dlja sarunas.lv

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share
Top.LV