.

Rīgas Cirkam – 125!

pitfmCirka manēžā augstākās klases cirka mākslinieki- cirka leģendas Duo Ignatov, slavenā Donnert Family no Anglijas ar zirgiem un ponijiem, no viesizrādēm pasaules lielākajā cirkā “Ringling Bros and Barnum & Bailey Circus” Amerikā Lielā

Maskavas valsts cirka akrobātu trupa Asadullin, neskaitāmu starptautisku cirka festivālu zelta godalgu ieguvēji gaisa vingrotāji riņķos Duo Volkov, enerģiskais Nikolajs Gorkovenko ar atrakciju “Suņu futbols” un skatītāju iemīļotie klauni Piter F.M. Īsts piedzīvojums lieliem un maziem skatītājiem.

Programmā būs redzami Lielā Maskavas valsts cirka akrobātu trupa “Asadullin”, Rustama Asadullina vadībā, kuri manēžā izpildīs neiedomājami sarežģītus un riskantus trikus, tai skaitā daudzkārtējas “salto- mortales”. Rīgas Cirka skatītājus mākslinieki iepriecinās ar diviem priekšnesumiem: Akrobāti ar atsperlaipām un pavisam nesen izveidotu cirka priekšnesumu Akrobāti uz krievu kārts. Priekšnesumos apvienoti sarežģīti akrobātikas elementi ar dinamisku mūziku, košiem kostīmiem un viegliem deju soļiem. Mākslinieki Rīgas Cirkā ieradīsies pēc viesizrādēm pasaules lielākajā cirkā “Ringling Bros and Barnum & Bailey Circus” Amerikā.

Pirmo reizi Rīgas Cirkā ierodas slavenā Donnert Family no Anglijas ar zirgiem un ponijiem, kuri manēžā izpildīs tradīcijām bagāto augstāko zirgu skolu. Donnert Family ir viena no populārākajām cirka ģimenēm Eiropā. Rīgas Cirkā ieradīsies Sondor Donnert ar meitu Latoyu un dēlu Sondoru. Vienā no ģimenes priekšnesumiem ģimenes jaunākā atvase Sondors Donnerts izpildīs sarežģītus trikus auļojoša zirga mugurā žonglējot ar vālītēm.

volkovs

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Rīgas Cirka manēžā viens no pasaulē vislabākajiem žonglieru pāriem Lidija un Leonīds IGNATOVI - unikāli, daudzu starptautisku festivālu laureāti, absolūtas līdzsvara izjūtas un filigrānas žonglēšanas tehnikas meistari, mākslinieki ar apbrīnojamu meistarības noturību un radošo stāžu.

 


assad2

Ar pārsteidzošu vieglumu sarežģītas akrobātikas triku kombinācijas gaisā izpildīs daudzu starptautisku cirka festivālu zelta godalgu laureāti Sergejs Volkovs un Natālija Zaiko, jeb Duo Volkov. Mākslinieku priekšnesumā “Power of Love” apvienots vīrišķs spēks un sievišķīgs skaistums.

Enerģijas devu skatītājiem dāvās Krievijā un Eiropas valstīs labi pazīstamais mākslinieks ar veselu pulku suņu- Nikolajs Gorkovenko. Mākslinieka četrkājainie draugi ar labpatiku izpilda visas komandas, kuras iemācījušies saprast no pusvārda, radot nepiespiestas un aizrautīgas spēles sajūtu un prieku ikvienam skatītājam.  

Ar jauniem jokiem Rīgas Cirka skatītājus pārsteigs skatītāju iemīļotie klauni no Sanktpēterburgas “Piter F.M”

  zilonitis

 

Bookmark and Share
Top.LV