.

Sievišķības pilnvērtīgie ieroči

zhenshina
Ja vien kādreiz ir eksistējis pilnīgs ierocis, tad tā ir sieviete. Tieši sievietes dēļ tika sagrauta un sadedzināta Troja, jo daži vīrieši nevarēja sadalīt Brīnišķīgigo Helēnu. Justas Gratas intrigu dēļ huņņi nogalināja romiešus, bet romieši ar saviem īsajiem zobeniem cirta gabalos huņņus. Visus šādus notikumus nemaz nav iespējams uzskaitīt. Taču runa nav par tiem, bet gan par to, ar kādiem paņēmieniem sievietes tik veiksmīgi ir iemācījušās manipulēt ar vīriešu apziņu.

Pirmais, kas krīt acīs, kad vīrietis skatās uz sievieti, ir, protams, krūtis. Šajā mirklī sievietes āriene aizvirzās otrajā plānā. Sarunas laikā vīrietis ne vienu reizi vien pārlaidīs acis šim sievietes valdzinājuma atribūtam. Ja vēl sieviete prot elpot „ar pilnu krūti”, tad vairs pavisam nav svarīgi, par ko ir saruna.

 Balss. Īstas Sievietes balsi vīrietis nesajauks ne ar ko. Viņš izskaitļos to starp simtiem citu skaņu. Viņš ies uz šo skaņu, kā bērns no Hammelnas gāja uz žurku ķērāja burvju radziņa skaņu. Pēc tam viņš ar sajūsmu klausīsies debešķīgajā trallināšanā. Pie kam, nav iespējams aprakstīt šīs balss raksturojumu, taču ja jūs to dzirdēsiet, jūs to nešauboties pazīsiet!

Ārējais izskats. Nereti tas ir paslēpts zem kosmētikas, kuras daudzums liecina par vecumu. Dažkārt tā pārvērš seju līdz nepazīšanai. Nepieredzējušas meitenes dažkārt pārspīlē ar make-up, cenšoties ar lūpu krāsas un ēnu palīdzību piešķirt sev vecumu un pieredzi. Bet vienalga viņas ir nepieredzējušas. Bet Īsta Sieviete ar dažiem otas pieskārieniem un kosmētikas minimumu vien kļūst Unikāla.

Kājas. Ja vīriets, paskatoties uz sievietes kājām padomā : „Ak, Dievs, kāda sieviete!” tas nozīmē, ka šī ir patiešām skaista sieviete. Gan viņas gaita, kas drīzāk līdzināsies vieglam lidojumam, liks viņai sekot, ievelkot vēderu, atbrīvojot plecus un spārnu paliekas. Jāpiebilst, ka tieši gaita ir pretstats vecumam. Pat tad, ja sievietei jau sen „pāri par...”, viegla gaita ļauj saglabāt jaunības un graciozitātes sajūtu.

Vecums. Sievietes to meistarīgi prot paslēpt no vīriešiem. Taču, ja vīrietis vienmēr ir blakus, viņš neievēro savas līdzgaitnieces vecumu. Tas patiešām tā ir. Īsts vīrietis ciena nevis sievietes formu jaunību, bet tās sievietes briedumu un uzticību, ar kuru viņam ir garīga vienotība. Tajā brīdī vīrietis pārstāj domāt par savu vecumu.

Raksturs. Tas ir tas, kas var pilnīgi pārvilkt svītru visām sievietes labajām īpašībām, ja vien raksturs valda pār sievieti, nevis sieviete valda pār to. Pretējā gadījumā sieviete ir nolemta uz nemitīgu karu ar lieko svaru, grumbām un bērniem, kuri neklausa mammu.

Stila izjūta. Kurpītes, kas pareizi pieskaņotas kleitai un lūpu krāsa vienā tonī ar šallīti. Somiņa no tās pašas kolekcijas, no kuras ir platmalīte. Vīriešiem nav lemts tik niansēti izprast šo mākslu.

Tādēļ nākas vien piekrist apgalvojumam, ka sieviete ir vīrieša rota, nevis otrādi. 

Bookmark and Share
Top.LV